Sportas

2020.04.13 19:03

„Pelicans“ italas bando įtikinti: nesijuokite, treniruotėje tikrai išrašiau bloką Zionui

LRT.lt 2020.04.13 19:03

Pirmą sezoną Naujojo Orleano „Pelicans“ žaidžiantis italas Nicolo Melli teigiamai atsiliepė apie patirtį treniruojantis kartu su pirmuoju praėjusios naujokų biržos šaukimu ir vienu perspektyviausių lygos krepšininku Zionu Williamsonu.

Italas į komandą atvyko iš Eurolygos, tuo tarpu Z. Williamsonas buvo pašauktas NBA naujokų biržoje.

Kadangi krepšininkai rungtyniauja krašto puolėjo pozicijoje, jiems neretai tenka grumtis treniruotėse. Pabrėždamas komandos draugo universalumą N. Melli net juokavo, jog sugebėjo blokuoti jo metimą.

„Niekas tuo netiki, bet treniruotėje tikrai esu blokavęs jo metimų. Taip, per mane jis krovė daug kartų, bet yra pavykę ir apsiginti. Nesijuokite, taip tikrai buvo“, – savo šalies žiniasklaidai sakė italas.

„Žmonės sako, kad jis yra storas, tačiau tai nėra tiesa. Jis turi mažiau riebalinės masės nei aš. Žmonės sako, kad jis neteisingai, blogai bėga. Jis tiesiog skiriasi nuo kitų. Tokio atletiško žaidėjo aš dar nebuvau matęs“, – pasakojo N. Melli.

Kalbėdamas apie save, N. Melli atviravo, jog turi pasitaisyti jo mityba.

„Mėgstu valgyti daug, per daug. Tačiau stengiuosi visa tai atidirbti treniruotėse. Geriau daugiau sportuosiu, negu mažinsiu makaronų porciją. Taip pasakiau ir savo komandos atsakingiems asmenims.

Pirmose pasirengimo sezonui rungtynėse nežinojau, kiek reikėjo valgyti prieš rungtynes. Atėjęs ir išvydęs tiek maisto net sutrikau. Ten maisto buvo daugiau, nei per mano vestuves, kur dalyvavo šimtai žmonių“, – juokėsi italas.