Naujienų srautas

Sportas2020.04.13 18:02

Specialistai spėja, jog nukeltos bus ir F-1 lenktynės Silverstoune

LRT.lt 2020.04.13 18:02

Buvęs „Britanijos lenktynininkų klubo“ (BRDC) prezidentas Derekas Warwickas mano, kad F-1 lenktynės, kurios turėtų įvykti Silverstouno trasoje, greičiausiai bus atidėtos, rašo f-1.lt.

Dėl koronaviruso pandemijos jau buvo atšaukti arba atidėti pirmi devyni šių metų F-1 sezono etapai. D. Warwickas mano, kad toks pat likimas ištiks ir lenktynes Silverstoune, kurios pagal tvarkaraštį turėtų įvykti liepos 19 d.

„Silverstounui bus sunku, jei lenktynės bus atšauktos. Kol kas nepanašu, kad liepos viduryje šalyje situacija bus daug geresnė. Tad aš manau, kad lenktynės bus atidėtos ir tikiuosi, jog bus galimybė jas surengti vėliau“, – sakė D. Warwickas.

Garsusis Vimbldono teniso turnyras, turėjęs vykti nuo birželio 29 d. iki liepos 13 dienos, buvo atšauktas. Priešingai nei Silverstounas, Vimbldonas buvo apsidraudęs nuo viruso pandemijos ir jos sukeliamų pasekmių, tad, kaip teigiama, gaus devynženklę išmoką.

„Silverstounas patirs didelį finansinį smūgį. Jie nėra apsidraudę nuo virusų. Tai faktas. Tad nuostolių tikrai bus. Ar dideli bus tie nuostoliai, negaliu pasakyti“, – teigė D. Warwickas.

Jis pridūrė, kad dabar Silverstouno finansinė padėtis yra daug geresnė nei buvo prieš 10 metų.

„Jei tai būtų nutikę prieš 5-10 metų, ar klubas būtų su tuo susitvarkęs? Ne. Ar klubas padarė didelę pažangą per pastaruosius penkerius metus? Be jokios abejonės. Dabar jie turi daugiau pinigų ir gali geriau atlikti savo darbą. Bet niekas nenori, kad visa tai užsitęstų per ilgai. O jei pavyks lenktynes surengti vėliau, dalį pinigų, kuriuos jie praras, pavyks atgauti“, – minėjo pašnekovas.

F-1 sporto skyriaus vadovas Rossas Brawnas neseniai išreiškė nuomonę, jog dalis lenktynių galbūt bus surengtos be žiūrovų. D. Warwickas sunkiai įsivaizduoja tokį scenarijų Silverstoune.

„Labai abejoju, jog toks scenarijus bus įmanomas. Jei tikrai planuojama rengti lenktynes be žiūrovų, valdyba ir Stuartas Pringle‘as turbūt jau aptarinėja finansinę situaciją su F-1 žmonėmis“, – svarstė jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi