Naujienų srautas

Sportas2020.04.13 16:58

Italijos legenda sunkiai atsigauna nuo koronaviruso: po 10 minučių treniruotės jaučiuosi tarsi miręs

LRT.lt 2020.04.13 16:58

Italijos futbolo legenda Paolo Maldini pripažino, jog vis dar jaučiasi silpnai, nors po išgirstos koronaviruso diagnozės praėjo jau trys savaitės.

Pirmuosius simptomus jis pajautė dar kovo 5-ąją, o prieš tris savaites pranešė, kad tiek jo, tiek ir jo sūnaus Daniele testai buvo teigiami.

„Sunku įsivažiuoti iš naujo. Bandžiau kažką daryti sporto salėje ir po dešimties minučių jaučiausi miręs. Ir tai ne dėl to, kad man 52-eji metai“, – bendraudamas su AS sakė italas.

Įdomu tai, kad dar prieš dvi savaites jis teigė, kad jau jaučiasi gerai.

„Jaučiuosi gerai, blogiausia jau praeityje. Dar jaučiu sausą kosulį, praradau skonį ir uoslę, bet tikiuosi, kad tai sugrįš. Tai atrodė kaip stipresnis peršalimas, bet tai nebuvo peršalimas. Sportininkai žino savo kūną.

Skausmai būna ypatingai stiprūs, atrodo, kad krūtinėje jauti spaudimą. Tai yra naujas virusas, kūnas kaunasi su nauju varžovu, kurio dar nepažįsta – tada sakė AC „Milan“ legenda.

Jis taip pat papasakojo, kaip ir kada pajautė pirmuosius ligos simptomus.

„Pajutau skausmą raumenyse ir krūtinėje, sukilo ir temperatūra – per mano gyvenimą ji nebuvo šokusi aukščiau nei 38,5 laipsnio.

Kitą dieną turėjau vykti į rungtynes, bet jas praleidau. Specialių vaistų nenaudojau, nes iki tol anksčiau niekada neturėjau bėdų su kvėpavimu“, – sakė P. Maldini.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi