Sportas

2020.04.13 14:09

„Žalgirio“ tinklalaidėje Gediminas Navickas kalbėjo apie brolį dvynį ir naujus gyvenimo posūkius

LRT.lt2020.04.13 14:09

Šv. Velykų proga Kauno „Žalgiris“ pristato dar vieną šiame sezone startavusios tinklalaidės #ŽalgirisOnAir epizodą. Jau 16-ajame epizode laidos vedėjas Kipras Serpauskas kalbino buvusį krepšininką, o šiuo metu „Žalgirio“ jaunimo komandų vadovą – Gediminą Navicką.

36-erių metų G.Navickas pats yra žaidęs „Žalgirio“ klube, taip pat ir kituose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubuose, Ukrainoje, Estijoje, Lenkijoje ir Rumunijoje.

Beje, buvęs krepšininkas turi brolį dvynį, kuris yra garsus Lietuvos badmintono žaidėjas Kęstutis Navickas. Pokalbio metu buvo atskleista nemažai dvynių gyvenimo išdaigų.

„Gatvėje tenka pasisveikinti su žmonėmis, kurių aš tikrai nepažįstu ir nesu matęs. Yra tekę ir vienas su kito dokumentais pavažinėti. Brolis pirmiau išsilaikė vairuotojo pažymėjimą, tad aš ilgai važinėjau su pažymėjimu. Vėliau išsilaikiau ir aš“, – nuotaikingai pasakojo G.Navickas.

2004 metais „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjęs gynėjas kartu rungtyniavo su tokiais krepšininkais kaip Tanoka Beardas, Arvydas Sabonis ir kiti, tačiau labiausiai G.Navickui yra įstrigęs tuometinis komandos kapitonas Mindaugas Timinskas.

„Man įsiminė vienas momentas. Kaune žaidėme pirmas Eurolygos rungtynes su Tel Avivo „Maccabi“ ir aš išėjau žaisti bei per dešimt minučių padariau gal 3 ar 4 klaidas. Grįžau namo, žiūriu, skambina Mindaugas. Pakėliau ragelį, o jis sako: „atsiprašau, kad tave apšaukiau“. Aš to net neužfiksavau, nes man tai atrodė normalu ir aš norėjau, kad man tą kritiką sakytų. Man tai atrodė neįtikėtinas žingsnis, kaip iš tokio patyrusio žaidėjo“, – istorija pasidalino dabartinis „Žalgirio“ jaunimo komandų vadovas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.