Naujienų srautas

Sportas2020.04.13 08:51

Startavo naujasis NBA minuso turnyras: jau pirmame etape kovą baigė Youngas ir Paulas

LRT.lt 2020.04.13 08:51

Praėjusią naktį startavo dar vienas NBA projektas karantino laikotarpiu – minuso žaidimas, kuriame buvusios ir dabartinės lygos žvaigždės varžosi dėl 200 tūkstančių dolerių, kuriuos galės paaukoti pasirinktai organizacijai.

Žaidimo taisyklės paprastos – krepšininkai turėjo įvairiais išradingais būdais ar metimais atakuoti krepšį, o jų metimui pasiekus tikslą – varžovai turėjo tai pakartoti.

Kai vienas iš žaidėjų penkis kartus nepakartoja varžovo įmestų metimų – jis žaidimą pralaimi.

Pirmajame etape sėkmingiausiai pasirodė Čikagos „Bulls“ žvaigždė Zachas Lavine`as, „sausai“ sutriuškinęs buvusį NBA čempioną Paulą Pierce`ą. Kitas NBA čempionas – Chauncey Billupsas – iš kovos eliminavo dabartinį Atlantos „Hawks“ lyderį Trae Youngą, Jutos „Jazz“ įžaidėjas nugalėjo WNBA krepšininkę Tamiką Catchings, o kita WNBA atstovė – Allie Quigley įveikė Chrisą Paulą iš Oklahomos „Thunder“.

Didžioji dalis krepšininkų metė į atvirose aikštelėse lauke įrengtus krepšius, tik vienas M. Conley rinkosi atakuoti uždaroje sporto salėje.

Kiti krepšininkai turėjo tvarkytis ir su stichija – jiems neretai atakuoti trukdydavo tiek palijęs lietus, tiek ir kamuolio trajektoriją keičiantis vėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi