Sportas

2020.04.12 22:31

Messinos nuomonė: Eurolygos sezono pratęsimą įsivaizduoju sunkiai

LRT.lt2020.04.12 22:31

Koronavirusui dar tik keliaujant į Europą, Milano „AX Armani“ treneris Ettore Messina ne kartą minėjo, kad, jo manymu, ši problema yra per daug eskaluojama. Tačiau jis pamažu vis keitė toną, o visai neseniai ir pripažino, kad vargiai mato variantų, kuriais Eurolygos sezonas dar būtų pratęstas.

Jau kiek anksčiau italas sutiko ir atsiprašė, kad neįvertino viruso grėsmės ir į susidariusią situaciją žiūrėjo kiek aplaidžiai, o dabar jau gana drąsiai teigia, kad neįsivaizduoja, kaip šiuo metu sustabdytos Eurolygos sezonas dar galėtų būti pratęstas.

„Sunkiai matau, kaip pratęsime sezoną. Italijoje mes į rungtynes dar galime keliauti autobusais. Normaliomis aplinkybėmis tai gali susitvarkyti po dviejų, trijų mėnesių. Tačiau to dabar planuoti negalima.

Įsivaizduoti, kaip 18 komandų iš daug šalių galėtų keliauti į kitas valstybes dabar atrodo sunku“, – bendraudamas su „Raisport“ teigė italas.

Italijos čempionatas nutrauktas buvo jau anksčiau, tad Milano komanda šiuo metu laukia tik atsakymo dėl Eurolygos. Visgi E. Messina tikina, jog šiuo metu krepšinio rūpesčius reikėtų pastumti į šalį.

„Šiuo metu yra daugybė už krepšinį svarbesnių dalykų, tokių kaip neįtikėtinos medikų pastangos ir kitos aukos.

Tik jei laikysimės nustatytų taisyklių galėsime galvoti apie sezono pratęsimą, net jei ir tektų žaisti už uždarų durų, kitų alternatyvų nėra. Tačiau dabar nėra tinkamas laikas apie tai diskutuoti – sakė E. Messina.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.