Naujienų srautas

Sportas2020.04.12 17:08

Pokyčiai teniso kalendoriuje nesibaigia: perkeltas ir prestižinis moterų turnyras Kanadoje

LRT.lt 2020.04.12 17:08

Teniso sirgaliai vasarą neišvys ir dar vieno svarbaus teniso turnyro – pranešama, jog atšauktas rugpjūčio mėnesį turėjęs vykti prestižinis „Rodgers Cup“ turnyras Kanadoje.

Tiesa, šis atšauktas nebuvo ir įvyks po metų.

Kaip rašo BBC, šiuo metu visos vyrų ir moterų varžybos šiuo metu yra suspenduotos iki liepos 12-osios, tačiau net rugpjūtį vykti turėjusias varžybas buvo nuspręsta atšaukti.

WTA pranešimas teigia, jog toks sprendimas buvo priimtas „Kvebeko miesto valdžios draudimo vykdyti renginius iki rugpjūčio 31-osios“.

Tiesa, apie vyrų turnyrą, kuris turėtų vykti Toronte, naujienų kol kas nėra. Turnyro specifika tokia, jog kasmet jie keičiasi vietomis ir vyksta dviejuose minėtuose miestuose.

„Prasidėjus krizei tikėjomės, kad viskas susitvarkys ir galėsime varžybas surengti laiku, kaip buvo numatyta, tačiau paskutinėmis savaitėmis jau matėme, kad šansai mažėja ir mažėja“, – sakė turnyro vadovas Eugene`as Lappierre`as.

Praėjusiais metais turnyro laimėtoja tapo Bianca Andreescu, kai titulą iškovojo kai jos varžovė Serena Williams jau pirmajame sete negalėjo tęsti kovos dėl traumos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi