Naujienų srautas

Sportas2020.04.12 16:02

Italijos žvaigždė sukritikavo Goberto elgesį viruso akivaizdoje: tai buvo siaubinga

LRT.lt 2020.04.12 16:02

Nors pirmasis NBA lygoje koronavirusu užsikrėtęs žaidėjas Rudy Gobertas jau pasveiko, tačiau žinomi krepšininkai ir toliau negaili kritikos prancūzui už jo poelgius kelios dienos iki čempionato sustabdymo.

Kelios dienos prieš susirgdamas prancūzas spaudos konferencijoje demonstratyviai lietė žurnalistų mikrofonus ir kitus prietaisus, tokiu būdu tarsi pasišaipydamas iš tuo metu vyravusios reakcijos.

Į tai itin neigiamai sureagavo vienas geriausių Italijos krepšininkų Marco Belinelli.

„Siaubinga. Rinkčiausi nesakyti to, ką apie tai galvoju, nes tai gali įžeisti ar atrodyti labai rimta, bet tai buvo.. Siaubinga“, – bendraudamas su Italijos žiniasklaida teigė gynėjas.

Kai kurie Jutos „Jazz“ krepšininkai vėliau kritikavo komandos draugą, o bene labiausiai jo santykiai pašlijo su vėliau taip pat koronaviruso diagnozę išgirdusiu Donovanu Mitchellu.

„Dar iki tol, kai kiti žmonės apie tai juokavo, aš jau buvau susirūpinęs. Aš jau mačiau, kas tuo metu vyko Italijoje ir buvau tiesiog priblokštas.

Pats italas prieš kurį laiką paaukojo solidžią pinigų sumą vienai Bolonijos ligoninių, kovojančiai su virusu.

„Net ir būdamas toli matau, kaip visus gydytojus, slaugytojus ir tuos, kurie su virusu kovoja pirmose linijose ir atiduoda 150 procentų ir tik norėjau jiems padėti. Mano mintys ir padėkos yra su jais“, – teigė krepšininkas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi