Naujienų srautas

Sportas2020.04.12 12:01

Šeši „Formulės-1“ lenktynininkai dalyvaus labdaringose esporto varžybose

LRT.lt 2020.04.12 12:01

„Formulės-1“ lenktynininkai ir toliau laukia momento, kuomet bus suvaldytas koronavirusas ir čempionatas pagaliau galės startuoti.

Kaip rašo f-1.lt, atsiradusį laisvą laiką dalis pilotų išnaudoja žaisdami kompiuterinius žaidimus ir dalyvaudami įvairiuose virtualiuose čempionatuose. Šeštadienį startavo labdaringa virtualių lenktynių serija „Race for the World“, kurioje sutiko dalyvauti šeši F-1 lenktynininkai: Charlesas Leclercas, Lando Norrisas, Alexanderis Albonas, Geroge'as Russellas, Nicholas Latifi ir Antonio Giovinazzi.

„Race for the World“ metu bus siekiama surinkti bent 100 tūkst. JAV dolerių, kurie bus skirti kovai su koronaviruso pandemija.

Iš viso bus surengtos trejos lenktynės, o pirmosios įvyko jau šeštadienio vakarą, 20 valandą Lietuvos laiku. Lenktynės taip pat suplanuotos artėjantį antradienį bei penktadienį, o visas jas bus galima tiesiogiai stebėti „Twitch“ platformoje.

Prie F-1 pilotų prisijungs kitų lenktynių serijų atstovai bei keli kviestiniai svečiai, tarp kurių bus ir Madrido „Real“ vartininkas Thibaut Courtoisas.

„Race for the World“ metu naudojamas oficialus F-1 žaidimas, o trasą, kurioje vyks lenktynės, dalyviai sužino likus tik 15 minučių iki starto.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi