Naujienų srautas

Sportas2020.04.12 11:03

Gabono futbolo vadovas turi patarimą ryškiausiai šalies žvaigždei: turėtų prisijungti prie ambicingesnio klubo

LRT.lt 2020.04.12 11:03

Gabono futbolo asociacijos prezidentas Pierre`as Alainas Mounguengui turi patarimą geriausiam šalies futbolininkui Pierre`ui-Emerickui Aubameyangui – prezidentas ragina žvaigždę palikti dabartinį klubą ir prisijungti prie ambicingesnės komandos.

P.-E. Aubameyangas praėjusį sezoną su 22 įvarčiais buvo vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų, o jo sutartis su Londono „Arsenal“ baigiasi 2021-ųjų vasarą.

„Šiuo metu jis yra „Arsenal“ ir vis dar yra nieko nelaimėjęs, tad tai yra kolektyvinė nesėkmė. Nenoriu sakyti, kad klubas neturi ambicijų, tačiau čia jos ne tokios aukštos, kai kituose geriausiuose Europos klubuose“, – ESPN sakė Gabono futbolo vadovas.

Dar praėjusį mėnesį komandos treneris Mikelis Arteta teigė, jog žaidėjas „bet kokia kaina“ turi likti klube ir puoselėjo viltį, kad jo kontraktas bus pratęstas dar šio sezono metu.

Šiame sezone visuose turnyruose jis jau yra pelnęs 20 įvarčių ir spėjo patraukti tokių klubų, kaip „Barcelona“ ar Milano „Inter“ dėmesį.

„Jei Pierre`as galėtų susitarti su ambicingesniu klubu, jis ten tikrai rastų savo vietą. Visi Gabono žmonės mato jį tokiame lygyje, kai jis galėtų savo karjerą baigti dideliame klube ir be visų individualių laimėjimų iškovoti ir komandinius titulus“, – sakė P. A. Mounguengui.

Žaidėjas į Londoną atvyko 2018-ųjų sausį ir per tą laiką su komanda po kartą žaidė lygos taurės ir Europos lygos finaluose, tačiau abiejuose iš jų patyrė nesėkmes.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi