Naujienų srautas

Sportas2020.04.11 22:28

„Barcelona“ palikti galintis gynėjas atsidūrė dviejų klubų akiratyje

LRT.lt 2020.04.11 22:28

„Barcelona“ klubo gynėjas Malcomas Delaney, nors ir turi sutartį su klubu kitam sezonui, kol kas nėra tikras dėl savo ateities – pranešama, kad juo domisi du Eurolygos klubai.

Krepšininko sutartis su katalonais galioja dar vieną sezoną, tačiau jame yra išpirkos galimybė – ją aktyvavus iki birželio 22 dienos žaidėjas taptų laisvuoju agentu. Bent keli klubai situaciją stebi itin įdėmiai.

„Eurohoops.net“ praneša, kad, jų šaltinių teigimu, du klubai, kurie amerikiečiu domisi labiausiai, yra Milano „AX Armani“ ir Pirėjo „Olympiakos“. Būtent jie yra labiausiai suinteresuoti pridėti gynėją į savo komandos sudėtį, jei šis nuspręstų palikti Ispaniją.

M. Delaney sutartyje yra numatyta ir antra išpirkos galimybė, liepos mėnesį, ir ji yra skirta konkrečiai galimybei persikelti į NBA. Tiesa, šiuo metu sunku pasakyti, kiek tai yra realu, nes lieka neaišku, kada startuos laisvųjų agentų turgus.

Jei jis nuspręstų palikti „Barcelona“ birželį, neabejotinai atsirastų ir daugiau grandų, kurie siektų jį prisivilioti į savo gretas.

Žaidėjo vidurkiai šio sezono Eurolygoje siekė 10,2 taško ir 4,8 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi