Naujienų srautas

Sportas2020.04.11 11:07

Parkeris pasiryžęs tapti naujuoju Liono futbolo klubo vadovu: tokio dalyko atsisakyti negalima

LRT.lt 2020.04.11 11:07

Panašu, kad netolimoje ateityje buvęs krepšininkas Tony Parkeris gali pasukti ir į futbolą – pranešama, kad prancūzas yra laikomas vienu realiausiu kandidatų po kelių metų perimti Liono „Olympique“ prezidento pareigas.

Kiek anksčiau dabartinis futbolo klubo vadovas, 71-erių Jeanas-Michelis Aulgas tikino, jog 2023-aisiais planuoja palikti savo postą, o jį perleisti dabartiniam Vilerbano ASVEL krepšinio komandos prezidentui Tony Parkeriui.

Šias komandas sieja ir darbiniai santykiai – futbolo klubui priklauso 25 procentai ASVEL vyrų komandos ir 10 procentų moterų komandos akcijų, tad tai tokį scenarijų padaro dar labiau realų.

Pats T. Parkeris neatmetė tokios galimybės ir teigė, kad tokį pasiūlymą atmesti būtų sunku.

„Man yra garbė, kad dabartinis klubo prezidentas mato mane šioje pozicijoje. Žinoma, suprantu, ką tai reiškia ir kiek darbo tai reikalauja ir suvokiu, kad turiu dar daug ką išmokti. Tačiau jei jis kažkada paklaus, ar noriu perimti šias pareigas – tai yra kažkas, ko atsisakyti negalima“, – bendraudamas su „So Foot“ teigė buvęs Prancūzijos krepšininkas.

T. Parkeris ASVEL prezidentu tapo 2014-aisiais, o 2019-aisiais jo komanda pirmą kartą nuo 2010-ųjų rungtyniauja Eurolygoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi