Sportas

2020.04.10 14:35

Gebenas – apie Jokubaičio potencialą ir nuotrauką su Magicu Johnsonu

LRT.lt2020.04.10 14:35

„Žalgiris TV“ komanda grįžta su rubrika #FollowMeZalgiris ir pristato epizodą su žalgiriečiu Martinu Gebenu, skelbiama tinklalapyje zalgiris.lt.

Rubrikoje M.Gebenas pasakojo apie socialinių tinklų paskyras, įpročius jose bei dalijosi prisiminimais apie įvairius savo įrašus.

„Socialiniuose tinkluose praleidžiu turbūt šiek tiek per daug laiko – galbūt valandą ar dvi. Neskaičiuoju, bet manau, kad reikėtų sumažinti. Nuotraukas keliu pasitaikius gerai progai, bet nesu labai aktyvus narys“, – sakė aukštaūgis.

Paklaustas, kuris žalgirietis kelia geriausią turinį, M.Gebenas pirmuoju variantu pasirinko amerikietį Thomasą Walkupą.

„Sunku apibūdinti vieną, kuris geriausią, bet T.Walkupo „Instagram“ nuotraukos visai neblogos – su lengvomis ir juokingomis antraštėmis. Sakyčiau, kad geriausi yra tie, kurie nekelia per daug“, – svarstė M.Gebenas.

25-erių metų žaidėjas taip pat įvardino ir komandos draugą, kuris turi daugiausiai potencialo tapti socialinių tinklų žvaigžde.

„Gal Rokas Jokubaitis. Vis tiek, jis yra mūsų jauniausias ir daugiausiai potencialo turintis žaidėjas. Jis irgi nėra labai aktyvus socialinių tinklų narys, todėl jam priskirčiau didžiausią potencialą“, – šypsojosi M.Gebenas.

Pirmą sezoną Kaune žaidžiantis krepšininkas pasakojo istorijas apie įvairias savo nuotraukas bei vaizdo įrašus, o vienoje iš nuotraukų jis buvo užfiksuotas su legendiniu JAV krepšininku Magicu Johnsonu.

„Teko garbė apsilankyti „Lakers“ štabe ir prieš naujokų biržą pasitreniruoti. Kaip matome, „Lakers“ manęs nepasirinko, nes matyt tą vasarą taupė LeBronui Jamesui, bet tai buvo labai linksma ir smagi patirtis“, – juokaudamas atsakė M.Gebenas.