Sportas

2020.04.10 09:33

Ronaldo asmeninių treniruočių reikmėms išsinuomavo stadioną Madeiroje

LRT.lt2020.04.10 09:33

Italijos „Serie A“ futbolo lygos Turino „Juventus“ klubo žvaigždė Cristiano Ronaldo dienas karantine leidžia Portugalijai priklausančios gimtosios Madeiros saloje. Nors Portugalija paskelbė apie sugriežtintas karantino taisykles, futbolininkas treniruojasi saloje esančiame futbolo stadione.

Portugalijos žiniasklaidoje iškart kilo klausimų ar toks C. Ronaldo elgesys yra tinkamas koronaviruso pandemijos metu, kai kiti yra priversti užsidaryti namuose. Sveikatos apsaugos sekretorius, atsakingas už Madeiros salos regioną, tvirtino, kad žaidėjas „išskirtinių leidimų“, tačiau laikydamasis visų saugumo taisyklių jis „nekelia jokios žalos pasauliui“.

Teigiama, kad C. Ronaldo „Clube Deportivo Nacional“ klubo stadione besitreniruojantis futbolininkas darbuojasi kartu su keliais fizinio rengimo treneriais.

Vienas geriausių futbolininkų pasaulyje, sustabdžius futbolo sezoną, iškart išskrido į Madeirą su savo antrąja puse ir vaikais. Anksčiau skelbta, kad tokį C. Ronaldo sprendimą sugrįžti į gimtinę paskatino ir insultą patyrusi motina.

Portugalijos ministras pirmininkas Antonio Costa prieš Velykas sugriežtino karantino taisykles šalyje. Portugalijoje koronavirusu užsikrėtė beveik 14 tūkst. žmonių. Nuo viruso mirė daugiau nei 400 užsikrėtusiųjų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt