Sportas

2020.04.09 23:38

„Bolton“ klubo spaudos atstovas savo bute įveikė labdaros maratoną

LRT.lt 2020.04.09 23:38

„Anglijos futbolo klubo „Bolton Wonderers“ spaudos atstovas Paulas Holiday`us savo bute įveikė 42,195 km maratono distanciją, taip rinkdamas pinigus labdarai.

Jo dukra serga Dauno sindromu, tad šiemet P. Holiday`us planavo įveikti tris maratonus, kad surinktų pinigų labdaros organizacijai „High Five“, remiančiai šeimas su neįgaliais vaikais. Organizaciją įkūrė jis su žmona ir draugas.

Vis dėlto prasidėjus koronaviruso pandemijai ir atšaukus daugybę sporto renginių, vyrui teko pakoreguoti savo planus.

Maratono distanciją britas įveikė namuose – iš viso nubėgo 4500 ratų, o tai filmavo ir tiesiogiai transliavo savo socialiniuose tinkluose.

„Turiu pripažinti, kad po kelių pirmųjų ratų manęs laukiantis tikslas atrodė truputį gąsdinantis. Tačiau kai pagavau ritmą – nebeturėjau jokių abejonių.

Prieš savaitę čia nubėgau vieną mylią ir po to jaučiausi apsvaigęs, tačiau pastarąsias dienas ruošiausi gerai valgydamas ir daug gerdamas vandens, kad turėčiau energijos šiam iššūkiui“, – BBC cituoja P. Holiday`ų.

Iki šiol jis jau surinko 2000 svarų sterlingų savo organizacijai – jo pirminis tikslas buvo dvigubai kuklesnis.

Kad įveiktų maratoną kambaryje P. Holiday`us bėgo 4 valandas ir 38 minutes.

Prieš porą savaičių prancūzas Elisha Nochomovitzas įveikė maratono distanciją savo maždaug 7 metrų ilgio balkone per 6 val. ir 48 min.