Naujienų srautas

Sportas2020.04.09 19:26

Bresto klubo išradingumas: futbolo rungtynes stebėjo virtualūs sirgaliai

LRT.lt 2020.04.09 19:26

Baltarusija ir toliau nepaiso pasaulinės koronaviruso pandemijos grėsmės. Šalyje tęsiantis futbolo rungtynėms Bresto „Dinamo“ klubas sugalvojo originalią akciją – parduoti virtualius bilietus į rungtynes.

Baltarusijos taurės rungtynėse Breste tarp „Dinamo“ ir Soligorsko „Šachtior“ komandų stadione mačą „stebėjo“ ir visas būrys virtualių sirgalių, pasodintų ant kėdžių.

Prieš mačą baltarusių klubas savo interneto svetainėje paskelbė, kad kviečia pirkti virtualius bilietus į rungtynes, kurių kaina (23,3) eur. gerokai viršijo paprastų popierinių bilietų kainą (0,87–5,57 eur.).

Klubas nepasakojo, kaip ketina užtikrinti virtualių sirgalių „buvimą“ stadione, tačiau į bilieto kainą įėjo mačo transliacija, „buvimas“ stadione, 10 proc. nuolaida klubo internetinėje atributikos parduotuvėje, mačo programėlė ir tikras bilietas.

Bresto ekipa užtikrino, kad programėlę ir bilietą atsiųs į bet kurį pasaulio kraštą.

Po rungtynių išplatintose nuotraukose ir vaizdo įrašuose „Twitter“ tinkle matyti būrelis manekenų su įvairių futbolo komandų marškinėliais bei realių žmonių nuotraukomis vietoje manekenų galvų.

„Mūsų sirgaliai iš vi pasaulio atrodo tikrai laimingi. Ačiū už jūsų palaikymą“, – rašė „Dinamo“ klubas.

Skelbiama, kad dalis surinktų lėšų bus skirta Baltarusijos kovai su COVID-19 virusu.

„Dinamo“ ekipa žada virtualius bilietus pardavinėti ir toliau į Baltarusijos lygos rungynes.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi