Sportas

2020.04.09 12:21

„Brose“ rodo pavyzdį – žaidėjai ir treneriai sutiko nusirėžti 50 proc. atlyginimų

LRT.lt2020.04.09 12:21

Bambergo „Brose“ krepšininkai Vokietijoje rodo pavyzdį – klubas pranešė, jog koronaviruso pandemijos akivaizdoje beveik visi žaidėjai ir treneriai sutiko atsisakyti 50 proc. savo atlyginimų.

Tiesa, kaip teigė vienas klubo vadovų Michaelas Stochekas, atsisakyti dalies pinigų nesutiko vos vienas ekipos žaidėjas – kapitonas Elias Harrisas.

„Esu dėkingas visiems, kurie šioje sunkioje situacijoje mums išreiškė paramą ir sutiko imtis reikalingų veiksmų.

Tačiau esu labai nusivylęs mūsų kapitonu E. Harrisu, kuris šiuo atveju neparodė reikiamos lyderystės ir buvo vienintelis, nesutikęs susimažinti algos“, – komandos pranešime cituojamas M. Stochekas.

Pranešime taip pat teigiama, jog pagrindinis komandos rėmėjas, automobilių dalių kompanija „Brose Fahrzeugteile“ likusiai sezono daliai paramos nemažins.

„Šiuo sunkiu metu matau didelį visos darbo jėgos susikoooperavimą. Sulaukiame daugybės palaikymo tiek iš partnerių, tiek ir iš savų sirgalių“, – teigė M. Stochekas.

Vokietijos čempionatas šiuo metu yra sustabdytas iki balandžio 30-osios dienos, o Bambergo komanda anksčiau buvo minėjusi, jog tikisi, kad pirmenybės bus nutrauktos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.