Naujienų srautas

Sportas2020.04.08 14:46

„Fenerbahče“ graiko ateitis klube priklausys ir nuo Obradovičiaus sprendimo

LRT.lt 2020.04.08 14:46

Stambulo „Fenerbahče“ gynėjas Kostas Sloukas yra atviras ir teigia, jog, nors ir turi dar vienerių metų kontraktą su klubu, jo sprendimas dėl savo ateities daug priklausys ir nuo to, ar ekipoje liks vyriausiasis komandos treneris Željko Obradovičius.

Tačiau šiuo metu daug spekuliuoti apie savo ateitį graikas nebuvo linkęs.

„Sklinda gandai, kad grįšiu žaisti į „Olympiakos“ ar persikelsiu į „Panathinaikos“. Matau tuos scenarijus, tačiau šiuo metu žinau tiek, kad turi sutartį su „Fenerbahče“ dar vienam sezonui.

Žinoma, dabar yra susidariusi neeilinė situacija, mano galvoje yra įvairių minčių, tačiau kontraktą turiu. Žinoma, jei komandą paliktų treneris Ž. Obradovičius, diskusija pasikeistų – bendraudamas su graikų laikraščiu „Ta Nea“ sakė K. Sloukas.

Žaidėjas taip pat aptarė ir koronaviruso situaciją Stambulo klube – čia buvo nustatyta užsikrėtimų tiek žaidėjų, tiek ir administracijos tarpe.

„Panašu, kad komandos draugai virusą galėjo pasigauti rungtynių Maskvoje su „Chimki“ metu. Pats tose rungtynėse nežaidžiau ir likau Turkijoje. Bet faktas, kad buvome išsigandę.

Turkijoje problema buvo nuvertinama ir čempionatas ilgai tęsėsi kaip niekur nieko. Tačiau tikiuosi, kad viskas bus gerai“, – sakė graikas.

Kalbėdamas apie galimą Eurolygos sezono pratęsimą įžaidėjas sakė, jog, jo manymu, turnyras turėtų būti nutrauktas.

„Manau, kad žaisti vėl bus labai sunku, situacija nuėjo per toli. Manau, kad vienu ar kitu keliu, bet sezonas turėtų būti nutrauktas“, – sakė gynėjas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi