Sportas

2020.04.08 12:57

Karantino taisykles pažeidę „Tottenham“ žaidėjai ir Mourinho susilaukė klubo papeikimo

LRT.lt2020.04.08 12:57

Kol Anglija, kaip ir didelė dalis Europos, yra priversta gyventi saviizoliacijoje ir stabdyti sportinę veiklą, komandos treneris Jose Mourinho ir keli ekipos futbolininkai pažeidė nustatytas taisykles.

Pranešama, kad portugalas ir keli komandos futbolininkai buvo pastebėti rengiantys tam tikrą treniruotę, o jos metu buvo pažeisti tam tikri reikalavimai.

Teigiama, jog futbolininkai Davinsonas Sanchezas ir Ryanas Sessegnonas buvo užfiksuoti bėgiojantys ir atliekantys kitus pratimus būdami visiškai greta vienas kito ir taip nepaisydami valdžios nurodymų laikytis saugaus atstumo.

Tuo tarpu pats J. Mourinho buvo užfiksuotas su savo treniruočių apranga rengęs atskirą, improvizuotą pratybų sesiją ekipos naujokui Tanguy Ndombele, kurį anksčiau ne kartą kritikavo.

Tiesa, pats treneris įsitikinęs, jog sesijos metu jokie valdžios saugumo nurodymai pažeisti nebuvo.

Nepaisant to, Londono klubas teigia skyręs treniruočių dalyviams griežtus papeikimus ir dar kartą priminė, jog būtina laikytis valdžios nustatytų reikalavimų.

„Visiems mūsų žaidėjams buvo priminta, kad, būnant lauke, būtina laikytis saugaus atstumo. Ir toliau sieksime žaidėjams įskiepyti šią žinutę“, – sakė neįvardintas klubo atstovas.

Prieš sustabdant Anglijos „Premier“ lyga „Tottenham“ lentelėje užėmė aštuntą vietą.