Naujienų srautas

Sportas2020.04.07 19:13

Atėjo laikas vėl kibti į darbus? Bundeslygos klubai grįžo į treniruotes

LRT.lt 2020.04.07 19:13

Panašu, jog Vokietijos Bundeslygos klubai nusprendė, kad vėl atėjo laikas imtis treniruočių – pranešama, kad visi lygos klubai pirmą kartą nuo čempionato sustabdymo grįžo į bendras pratybas.

Kaip rašo „Sky Sports“, nemaža dalis, tarp jų – ir čempionai Miuncheno „Bayern“ į treniruotes grįžo pirmadienį, tiesa, pratybos kol kas vykdomos „mažomis grupelėmis“. Komandos nusprendė į stadionus grįžti, kai nustojo galioti šalies futbolo lygos rekomendacijos nesitreniruoti.

Brėmeno „Werder“ buvo paskutiniai, grįžę į pratybas antradienį – tai jie padarė, gavę vietinės valdžios leidimą.

Tačiau buvo ir tokių klubų, kurie nepaisė lygos rekomendacijų ir į bendras treniruotes grįžo jau praėjusią savaitę. Tai – Dortmundo „Borussia“ ir „Augsburg“ ekipos, mat jų regionuose nebuvo įvesti specifiniai ribojimai.

Tai, kokio dydžio grupės gali būti vienoje vietoje vienu metu, skirtingi Vokietijos regionai sprendžia atskirai.

Kai kurie klubai gali sportuoti didesnėse grupėse – tarkime, Gelzenkircheno „Schalke“ gavo leidimą sportuoti po septynis, o Kiolno ekipa – po aštuonis, tuo tarpu jau minėta „Werder“ komanda gali sportuoti po keturis.

Frankfurto „Eintracht“ gali sportuoti tik grupelėmis po tris, mat komandoje anksčiau buvo fiksuoti koronaviruso atvejai.

Vokietijos čempionatas sustabdytas buvo kovo 13-ąją ir suspenduotas bus mažiausiai iki balandžio 30-osios.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi