Sportas

2020.04.07 15:10

„La Liga“ prezidentas neįsivaizduoja, kad gali būti nutrauktas sezonas – nuostoliai siektų milijardą eurų

LRT.lt2020.04.07 15:10

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių prezidentas Javieras Tebas atskleidė, kokius nuostolius patirtų šalies klubai, jeigu sezonas taip ir nebūtų pratęstas.

Kaip teigia pats J. Tebas, toks scenarijus būtų vienas juodžiausių visoje Ispanijos futbolo istorijoje, tačiau priduria, kad ieškos sprendimų, jog to išvengtų.

Jeigu nutiktų taip, kad sezoną reikėtų anuliuoti, tuomet visos „La Liga“ bendruomenės nuostoliai siektų 1 mlrd. eurų, o jeigu sezonas bus pratęstas, bet žaidžiamas už uždarų durų – 300 mln. eurų.

„Jeigu sezonas bus atšauktas, nuostoliai, kuriuos patirs Ispanijos klubai, įskaitant ir gaunamas pajamas iš Europos turnyrų, sieks 1 mlrd. eurų“, – vaizdo konferencijoje sakė J. Tebas.

„Tai nėra tik lygos pajamos, į tai įeina pinigai, kurių klubai negautų iš Čempionų lygos. Bet kokiu atveju neteksime 150 mln. eurų dėl jau padarytos žalos“, – tvirtino Ispanijos pirmenybių prezidentas.

Galiausiai, J. Tebas pridūrė, kad lyga yra nusiteikusi optimistiškai ir jau pradėjo pildyti protokolą dėl žaidėjų sugrįžimo į treniruotes balandžio 26-ąją dieną.

„La Liga“ taip pat jau numatė galimas sugrįžimo datas – gegužės 28-oji, birželio 6-oji arba to pačio mėnesio 28-oji.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.