Sportas

2015.10.08 17:11

G. Krapikas: galime tikėtis gero Eurolygos sezono

basketnews.lt2015.10.08 17:11

Kauno „Žalgirio“ strategas Gintaras Krapikas prieš Eurolygos sezoną pasidalino mintimis apie komandos tarpsezonio darbus, sezono tikslus, ekipos naujokus bei laukiančią grupę.  

„Manau, kad „Žalgiris“ tarpsezonio metu atliko puikų darbą. Ant popieriaus turime tikrai stiprią ekipą, o dabar pagrindinis tikslas yra sujungti žaidėjus į komandą, kuri siektų vieno tikslo. Galime tikėtis gero Eurolygos sezono“, – oficialiai Eurolygos svetainei internete sakė G. Krapikas.

Žalgiriečių strategas džiaugėsi, jog komandoje rungtyniaus du pagrindiniai Lietuvos rinktinės gynėjai bei pabrėžė, jog legionierius rinkosi ne tik dėl jų rezultatų aikštėje.

„Mes esame laimingi, kad komandoje turime du Lietuvos rinktinės gynėjus – Mantą Kalnietį ir Renaldą Seibutį. M. Kalnietis dar būdamas jaunas „Žalgiryje“ pradėjo savo karjerą, o R. Seibutis yra vienas svarbiausių Lietuvos rinktinės žaidėjų, todėl manau, kad turėtų tokį krepšininką yra didelė klubo pergalė.

Kol kas apie klubo naujokus Brocką Motumą ir Olivier Hanlaną kalbame, ne kaip jie atrodo ant parketo, o kaip įsijungia į ekipą tarp komandos draugų. Norint, kad ekipa būtų gera, ji visų pirma turi turėti savo dvasią. Rinkdamiesi žaidėjus norėjome žinoti ne tik tai, kaip jie atrodo aikštėje, bet ir kokie jie yra žmonės“, – teigė G. Krapikas.

„Žalgiris“ Eurolygos C grupėje susitiks su „Barcelona“, Atėnų „Panathinaikos“, Izmiro „Pinar Karsiyaka“, Krasnodaro „Lokomotiv“ ir Zielonos Goros „Stelmet“ komandomis. G. Krapikas kalbėjo ir apie apie būsimus varžovus bei komandos tikslus.

„Panathinaikos“ komanda turi naują trenerį ir pasikeitusią sudėtį. Graikijos klubą papildė garsūs krepšininkai, todėl galima teigti, kad jų tikslai yra patys aukščiausi.

„Barcelona“, kaip ir visada, bus stipri komanda. Įveikti šiuos du klubus bei kovoti dėl aukščiausių vietų grupėje bus labai sunku.

Visų pirma mūsų tikslas yra pasiekti „Top 16“ etapą. Tuomet matysime, ar visi žaidėjai yra sveiki ir pasiruošę tęsti kovas. Sėkmės atveju sieksime kito tikslo – pasiekti „Top 8 “ etapą“, – kalbėjo „Žalgirio“ treneris.