Sportas

2020.04.07 10:10

Po metų pertraukos turnyre „kažkur žemėje“ į UFC ringą grįš Rose Namajunas

LRT.lt 2020.04.07 10:10

Kovinio sporto organizacija UFC paskelbė, kad balandžio 18 dieną įvyks jos planuotas kovų turnyras „UFC 249“, o jame kovos ir lietuvių kilmės Rose Namajunas.

Koronaviruso pandemijai sukausčius pasaulį UFC, kaip ir daugelis kitų sporto šakų organizacijų, atšaukė kelias varžybas, tačiau nusprendė tęsti pasirengimą „UFC 249“ turnyrui.

Dar nėra aišku, kur tiksliai vyks kovos, o UFC prezidentas Dana White`as kol kas yra pasakęs tik tiek, kad tai vyks „kažkur žemėje“.

„Aš turiu parūpinęs salą, turiu salą. Infrastruktūra ten yra ruošiama jau dabar. Visas savo tarptautines kovas mes vykdysime šioje saloje“, – ESPN cituoja D. White`ą.

Pagal UFC sumanymą, visi kovotojai į varžybų vietą turėtų atskristi privačiais lėktuvais.

Pagrindine vakaro kova taps Tony Fergusono ir Justino Gaethje susirėmimas. T. Fergusonas turėjo kautis su Chabibu Nurmagomedovu, tačiau šis neturi jokių galimybių ištrūkti iš Rusijos.

Vyrai kausis dėl laikinojo čempiono titulo, tiesa, nėra aišku, ar nugalėtojas laimės galimybę susiremti su Ch. Nurmagomedovu.

Po beveik metų pertraukos į UFC ringą turėtų sugrįžti ir lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas, kuri susikaus su Jessica Andrade.

2019 m. gegužės 11 dieną Brazilijos kovotoja įveikė R. Namajunas ir iškovojo UFC čempionės titulą. Rugpjūčio 31 d. J. Andrade pralaimėjo titulą kinei Zhang Weili.

Taigi J. Andrade ir R. Namajunas revanšas nebus dėl čempionės titulo.