Sportas

2020.04.06 22:47

„Nuggets“ leido Artūrui Karnišovui pradėti derybas su „Bulls“

LRT.lt 2020.04.06 22:47

Artūras Karnišovas gaus progą derėtis su legendiniu Čikagos „Bulls“ klubu dėl galimybės užimti naujas pareigas ir būti atsakingam už visas komandos krepšinio operacijas. Pranešama, kad Denverio „Nuggets“ davė leidimą „Bulls“ kalbėtis su lietuviu.

Nuo 2013 m. Denveryje dirbantis 48 metų A. Karnišovas nuo 2017 m. yra klubo generalinis vadybininkas. Su juo Denveryje dirba ir buvęs krepšininkas Martynas Pocius bei Tomas Balčėtis.

K.C. Johnsonas praneša, kad „Nuggets“ klubo vadovai davė sutikimą „Bulls“ derėtis su lietuviu.

Kol kas vienintelis A. Karnišovo konkurentas naujoms pareigoms yra Jutos „Jazz“ generalinis vadybininkas Justinas Zanikas.

„Bulls“ domino ir daugiau žmonių, tačiau iš Toronto „Raptors“ ir Majamio „Heat“ komandų ekipa negavo leidimų derėtis su norimais kandidatais, o Indianos „Pacers“ generalinis vadybininkas pats atsisakė tokios galimybės.

2002 m. būdamas tik 31-erių karjerą baigęs A. Karnišovas jau 2003 metais įsidarbino NBA, dirbo Hjūstono „Rockets“ klubo tarptautiniu skautu. Į denverio klubą jis atvyko 2013-aisiais, vėliau buvo laikomas vienu pagrindiniu kandidatų užimti Milvokio „Bucks“ ir Bruklino „Nets“ generalinio vadybininko pozicijas.

Šiuo metu „Nuggets“ klube krepšinio operacijų vadovo pareigas eina Timas Connelly`is. Žingsnis į „Bulls“ ekipa lietuviui būtų dar vienas laiptelis karjeroje aukštyn.