Sportas

2020.04.06 20:09

CSKA prezidentas Vatutinas: optimistinis scenarijus – Eurolygos sugrįžimas birželio pabaigoje-liepą

LRT.lt2020.04.06 20:09

Eurolygos čempionių Maskvos CSKA prezidentas Andrejus Vatutinas portalui „Eurohoops“ teigė, kad optimistinis scenarijus dėl Eurolygos sugrįžimo į arenas – birželio pabaiga-liepos pradžia.

„Visos Europos komandos yra paveiktos koronaviruso. Tam reikėtų atstatyti oro susisiekimą tarp šalių, žaidėjams reikėtų grįžti į savo komandas, suorganizuoti trumpas treniruočių stovyklas.

Jeigu viskas klostytųsi optimistiniu scenarijumi, galėtume bandyti žaisti rungtynes birželio pabaigoje-liepos pradžioje. Tvarkaraštis būtų įtemptas“, – kalbėjo A. Vatutinas.

Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipos prezidentas Aleksandras Cerkovnis teigė, kad jo ekipa Eurolygos sugrįžimo atveju išrikiuotų nesusilpnėjusią sudėtį.

„Leidome išvykti namo visiems, tačiau treneriai ir žaidėjai yra pasirengę bet kada sugrįžti, kai tik bus panaikinti apribojimai. Jeigu sezonas būtų pratęstas birželio mėnesį, mes nematome problemos tai ir padaryti“, – kalbėjo „Zenit“ prezidentas.

Tuo tarpu Maskvos srities „Chimki“ klubo generalinis vadybininkas Pavelas Astachovas mano visai kitaip, nei jo kolegos.

„Kasdien visoje Europoje, įskaitant Rusiją, atsiranda vis daugiau sergančių žmonių. Situacija tik blogėja ir pasak ekspertų, epidemijos pikas dar nepraėjo. Be kita ko, aš nežinau, kai Eurolyga galvoja pratęsti sezoną? O jeigu turnyras negalės būti tęsiamas? Manau, būtų logiška kitą sezoną išlaikyti visas esamas komandas. Kaip kažkas gali būti pašalintas iš turnyro, kuris nesibaigė“, – klausė P. Astachovas.

„Chimki“ ir „Zenit“ ekipos neturi ilgalaikių Eurolygos licencijų, priešingai nei CSKA. Šį sezoną VTB Jungtinėje lygoje „Chimki“ tvirtai pirmavo, bet sezoną nutraukus čempionas nebuvo paskelbtas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.