Sportas

2020.04.06 17:24

Geri sportininkų darbai: Kyrgiosas dalija maistą alkaniems, britų dviratininkas padovanojo dviratį medikui

LRT.lt2020.04.06 17:24

Pasaulyje siaučiant koronaviruso pandemijai vis daugiau žmonių siekia padėti medikams, sunkiais besiverčiantiems žmonėms ir panašiai. Geri darbai ypač plačiai aptariami tada, kai juos daro garsenybės.

Štai Australijos teniso „blogiukas“ Nickas Kyrgiosas gimtinėje siūlo padėti žmonėms, kurie dėl pandemijos susidūrė su finansinėmis problemomis.

„Jeigu kas nors nebeturi darbo/pajamų ir nebeturi maisto arba laikai jums tiesiog sunkūs... prašau, neikite miegoti tuščiu skrandžiu.

Nebijokite ir nesigėdykite parašyti man asmeninę žinutę, būsiu daugiau nei laimingas galėdamas pasidalinti tuo, ką turiu. Net jeigu tai makaronų dėžutė, duonos kepalas ar pienas. Aš pristatysiu tai jums prie durų be jokių klausimų“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė teniso žvaigždė.

N. Kyrgiosas kortuose yra pagarsėjęs „blogiukas“ dėl savo elgesio ir yra suspenduotas tarptautinės teniso federacijos, kitą savo pusę jau parodė per Australijos krūmynių gaisrus. Tuomet jo įkurtas fondas surinko milijonus dolerių nukentėjusiems.

View this post on Instagram

Real talk

A post shared by NK (@k1ngkyrg1os) on

Šiek tiek kitokia istorija nutiko Velse, kur, kaip rašo „Reuters“, vienas su koronavirusu ligoninėje kovojantis medikas prarado dviratį.

Tomas Robertsas vieną vakarą savo „Twitter“ paskyroje parašė, kad kažkas pavogė jo dviratį, su kuriuo kasdien jis važiuoja ir grįžta iš darbo ligoninėje Kardife.

„Team Eneos“ dviratininkas velsietis Luke`as Rowe`as iškart susisiekė su mediku ir pažadėjo jam, kad kitą rytą jis turės naują dviratį.

„Aš žinojau, kad jis yra, bet dviračių sportu nelabai domiuosi. Mano dviratis buvo paprastas, nebrangus, tiesiog toks, kad galėčiau nuvažiuoti į darbą ir po jo grįžti namo. Jis (L. Rowe`as) tiesiog paklausė mano ūgio ir pažadėjo, kad ryte pristatys naują dviratį“, – „Reuters“ cituoja gydytoją Tomą Robertsą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.