Sportas

2020.04.06 14:16

Bare laiką karantino metu leidusiam serbų rinktinės futbolininkui skirtas namų areštas

LRT.lt2020.04.06 14:16

Serbijos futbolo rinktinės žaidėjui Aleksandarui Prijovičiui skirta bausmė už pažeistas karantino taisykles gimtinėje. Futbolininkui skirtas trijų mėnesių namų areštas, praneša tinklalapis insidegames.biz.

Saudo Arabijos „Al–Ittihad“ klubui priklausantis žaidėjas dėl koronaviruso pandemijos grįžo į Serbiją, o praėjusį penktadienį A. Prijovičius sulaikytas bare Belgrade su dar 19 asmenų.

Bandydama šalyje suvaldyti koronaviruso protrūkį, Serbijos vyriausybė įvedė komendanto valandą, kuri nuo 17 val. vakaro iki 5 val. ryto draudžia piliečiams be rimtos priežastys rodytis viešumoje.

Serbijos rinktinėje futbolininkas yra sužaidęs 13 rungtynių ir pasižymėjęs 2 įvarčiais. Vieną jų puolėjas yra įmušęs į Lietuvos rinktinės vartus. Tai nutiko 2018 m. lapkričio 20-osios UEFA tautų lygos turnyro rungtynėse Belgrade. Lietuviai rungtynes pralaimėjo 1:4.

Futbolininkui bausmė skirta vaizdo konferencijos metu. A. Prijovičius prisipažino pažeidęs karantino taisykles.

Serbijoje tai ne pirmas toks atvejis, kai futbolininkai nepaklūsta valdžios nurodymams dėl karantino. Praėjusį mėnesį saviizoliacijos taisykles sulaužė Madrido „Real“ žaidėjas Luka Jovičius, užfiksuotas vaikštinėjantis Belgrade.

Teigiamas koronaviruso testas Serbijoje nustatytas beveik 2 tūkstančiams žmonių. Virusas šalyje pasiglemžė 51 gyvybę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė
LRT IŠ TOKIJO 21