Sportas

2020.04.06 13:42

Negailestinga realybė: nutraukus sezoną, „Real“ futbolo klubas prarastų milžinišką pinigų sumą

LRT.lt2020.04.06 13:42

Europos futbolo grandas Madrido „Real“ klubas patirs didžiulius finansinius nuostolius, jeigu dėl koronaviruso pandemijos sustabdytas sezonas nebus pratęstas, skelbia Ispanijos sporto gigantas „Mundo Deportivo“.

Teigiama, kad „karališkojo“ klubo nuostoliai nutraukto sezono atveju sieks daugiau nei 70 milijonų eurų.

Daugiau nei pusė šios sumos dalies (39 mln. eur.) sudaro pajamos už parduotų transliacijos teisių, kuri būtų prarasta dėl sezono pabaigos.

Kitą dalį „Real“ nuostolių sudarys pajamos gaunamos už bilietų pardavimu „Bernabeu“ stadione. Iš vienerių stadione vykstančių rungtynių Madrido klubas susižeria 4,5 milijono eurų pajamų. Z. Zidane`o auklėtiniai namuose dar turėjo sužaisti 6 rungtynes.

Be to, uždarytas „Bernabeu“ stadionas reiškia ir nutrūkusią kitą pajamų šaltinį – turus po stadioną futbolo aistruoliams bei uždarytą „Real“ klubo muziejų, kuris visame Madride yra trečias pagal lankomumą.

Susidarius tokiai situacijai, „Real“ klubo vadovybė svarsto sumažinti pagrindinės komandos žaidėjų atlyginimus. Tvirtinama, kad žaidėjai neprieštarauja dėl tokio sprendimo ir yra susėdę prie bendro derybų stalo su „Real“ vadovybe.

Madrido klubo organizacija tikisi, kad sezonas bus užbaigtas, o aplinkinių sveikata bus saugoma žaidžiant rungtynes už uždarų durų. Toks scenarijus būtų mažiau skausmingas finansiškai organizacijai, kuri galėtų gauti dalį įplaukų už parduotas rungtynių transliacijas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.