Sportas

2020.04.05 19:29

„Neptūno“ laiškas dviem LKL klubams: nusprendėte pabūti gudresniais, todėl Klaipėdoje esate nebelaukiami

LRT.lt2020.04.05 19:29

Klaipėdos „Neptūno“ savininkas Sigitas Ambrazevičius kritiškai atsiliepė apie dviejų LKL klubų žingsnį. Lietuvos žurnalistams išplatintame „Neptūno“ vadovo laiške pirštais badoma į Utenos „Juventus“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandų stovyklas.

Tinklalapio „BasketNews.lt“ pateiktas neredaguotas S. Ambrazevičiaus laiškas:

„Sveiki Kolegos, ir ne kolegos,

man labai liūdna, kad musu tarpe yra gudresnių už gudrius. Mes visi buvome prie bendro stalo sutarę, kad laikysimės vieningos pozicijos dėl atlyginimų krepšininkams mokėjimo. Deja, Pasvalys ir Utena nusprendė pabūti gudresniais.

Kreipiuosi į Jus Pasvaly, ir Utena. Kam reikėjo pasisakyti už bendrą poziciją prie posėdžių stalo? Jei Jūs netaupote rėmėjų bei miesto paramos (o tai yra miestiečių pinigų) yra Jūsų reikalas, tai tik parodo, kad Jūs savo lėšų į krepšinį nededate…. o tik leidžiate svetimus finansus.

Jei aš būčiau laužęs susitarimus, ir bandęs su man reikalingais krepšininkais tartis, tai būčiau padaręs taip, kad kad nei agentai, nei visi Lietuvos krepšininkai nebūtų to sužinoję. Dabar Jūs mus visiem likusiem „pakišote kiaulę“.

Visus Jus krepšinio aikštelėje laikiau priešininkais, o už aikštelės ribų kolegomis, tai nuo šiol Jūs Utena bei Pasvaly nebesate kolegos, o tik priešininkai iš kažkur. Klaipėdoje tikrai nebesate laukiami.“

Pasak „BasketNews.lt“, LKL posėdyje visos šalys pasisakė už atlyginimų nutraukimą iškart paskelbus sezono uždarymą, tačiau „Juventus“ ir „Pieno žvaigždės“ šio susitarimo nepaisė – pasvaliečiai išmokėjo atlyginimus iki balandžio 1 dienos, o uteniškiai susitarė dėl kompensacijų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.