Sportas

2020.04.05 16:44

Kitus namuose likti raginęs „Man City“ gynėjas surengė sekso vakarėlį

LRT.lt2020.04.05 16:44

„Manchester City“ klubo gynėjas Kyle‘as Walkeris vėl „pasižymėjo“ už aikštės ribų. Kai visi futbolininkai yra priversti laiką leisti namuose, Anglijos rinktinės atstovas į draugiją nusprendė pasikviesti dvi merginas.

Kaip skelbia „Daily Mirror“, K. Walkeris kartus su savo draugu pasikvietė dvi merginas, kurioms už naktį pažadėjo sumokėti 2200 svarų sterlingų. Merginoms buvo 21-eri ir 24-eri.

Iškart po linksmybių K. Walkeris socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu, kuriame paragino savo gerbėjus laikytis karantino režimo – kuo įmanoma ilgiau likti namuose.

View this post on Instagram

🙏🏾 #StayHomeSaveLives

A post shared by Kyle Walker (@kylewalker2) on

Futbolininką visiškai netikėtai išdavė viena iš merginų. Ji pareiškė, kad iš pradžių neatpažino K. Walkerio, tačiau kitą dieną pamatė jį per minėtą vaizdo įrašą, todėl nusprendė iškloti visą tiesą.

„Jis kviečia nepažįstamus žmones į namus seksui, tačiau vėliau pasakoja, kaip reikia saugotis“, – cituojama viena iš merginų.

Netrukus pasirodė ir pačio futbolininko atsiprašymas: „Noriu prisiimti atsakomybę. Suprantu, kad būdamas profesionaliu futbolininku turiu rodyti pavyzdį kitiems. Atsiprašau savo šeimos, draugų ir visos „Man City“ klubo bendruomenės.“

K. Walkeriui tokie skandalai nėra naujiena – jis neseniai išsiskyrė su savo trijų vaikų motina, kai paaiškėjo, jog turi besilaukiančią meilužę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.