Naujienų srautas

Sportas2020.04.05 10:34

Rugpjūtį į arenas sugrįžtančių sirgalių laukiantis Trumpas: negalima atšaukti pradėtų sezonų

LRT.lt 2020.04.05 10:34

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė, kad šalies sporto lygos neturėtų galvoti apie sezono nutraukimą.

D. Trumpas įsitikinęs, kad sirgaliai į arenas bei stadionus galės grįžti rugpjūtį arba rugsėjį. Dauguma lygų, įskaitant ir NBA, mano, kad laukti vasaros pabaigos ir tada pratęsti šį sezoną nėra logiška, tačiau JAV vadovas turi kitokią nuomonę.

„Sporto lygos privalo grįžti. Jos negali tiesiog nutraukti sezono“, – CBS cituoja D. Trumpą. – Nereikia atšaukti pradėtų sezonų, sportas negali būti toks, tokia negali būti ir mūsų šalis. Norime grįžti greitai, labai greitai.“

„Noriu, kad į arenas kuo įmanoma greičiau grįžtų sirgaliai. Fanai nori to paties. Jie nori vėl pamatyti krepšinį, beisbolą, futbolą ir ledo ritulį. Jie nori vėl matyti sportą. Jie taip pat nori eiti į golfo laukus ir kvėpuoti gaiviu bei švariu oru“, – spaudos konferencijoje tvirtino JAV prezidentas.

Konferencijoje, kurioje dalyvavo ir NBA komisaras Adamas Silveris, buvo pabrėžta, kad sporto lygos buvo pirmosios, kurios stabdė savo veiklą, todėl norėtų būti ir vienos iš pirmųjų, kurios grįš į įprastą ritmą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi