Naujienų srautas

Sportas2020.04.05 09:50

UEFA prezidentas paskelbė terminą, kada privalo baigtis Čempionų ir Europos lygos turnyrai

LRT.lt 2020.04.05 09:50

Jeigu per vasarą nebus suvaldyta koronaviruso pandemija, realu, kad futbolo klubai negalės užbaigti sezonų. Pasak UEFA prezidento Aleksandro Čeferino, maksimali riba yra rugpjūčio mėnesio pradžia.

Idealus scenarijus, futbolo asociacijų teigimu, būtų sezoną pratęsti birželį ir šiek tiek daugiau nei per mėnesį finišuoti visuose turnyruose.

A. Čeferinas mano, kad toks scenarijus yra realus, tačiau UEFA ruošiasi ir blogiausiam.

„Čempionų ir Europos lygos turnyrai privalo baigtis iki rugpjūčio 3 dienos“, – kalbėdamas su Vokietijos žiniasklaida teigė UEFA prezidentas.

„Tai yra neeilinė situacija, todėl mes esame lankstūs rungtynių datų ir laiko atžvilgiu. Kuo greičiau suvaldysime šią krizę, tuo anksčiau galėsime pratęsti kovas“, – tęsė slovėnas.

Paklaustas, ar gali keistis turnyrų struktūra, kuri leistų greičiau užbaigti sezoną, A. Čeferinas atsakė: „Yra keli variantai – galime žaisti ta pačia sistema arba kiekviename etape padaryti po vienerias rungtynes, kurios būtų žaidžiamos neutralioje aikštėje. Finalo ketvertas ar aštuonetas taip pat yra viena iš opcijų.

Vienintelis neteisingas sprendimas būtų leisti žaisti, kai vis dar grėstų pavojus žaidėjų, fanų ir teisėjų sveikatai. Jeigu sąlygos bus tinkamos, nematau priežasčių, kodėl negalėtume pabaigti sezono.“

Čempionų ir Europos lygoje iki pandemijos buvo pasiektas aštuntfinalio etapas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi