Sportas

2020.04.04 09:09

ESPN apžvalgininkas: NBA sezonas gali būti nutrauktas

LRT.lt 2020.04.04 09:09

Iš JAV – pesimistinės nuotaikos dėl NBA sezono pratęsimo. Kaip skelbia ESPN žurnalistas Brianas Windhorstas, Nacionalinės krepšinio asociacijos vadovai pradėjo kalbėti su žaidėjais dėl galimybės visiškai nutraukti 2019-20 metų sezoną.

NBA sezoną yra sustabdžiusi neribotam laikui. Ilgą laiką kalbėta, kad sezonas gali būti pratęstas net ir vasaros viduryje, tačiau dabartinės prognozės yra kiek niūresnės.

Pasak B. Windhorsto, NBA vadovus neigiamai nuteikė Kinijos pavyzdys, kuri, atrodo, sukontroliavusi koronaviruso plitimą šalyje, vis tiek laiku negalėjo pratęsti sezono.

„Iš pradžių buvo optimizmo, kad galėsime judėti į priekį, tačiau tuomet viskas sustojo. Didelį poveikį padarė Kinijos lygos nepratęsimas“, – aiškino ESPN žurnalistas. – Kalbėjau su žaidėjų asociacija, NBA vadovybe ir tapo aišku, jog lyga ruošia pasiūlymą nutraukti sezoną.“

„Tai sprendimas, kuris tikrai nebus paskelbtas dabar, bet toks scenarijus yra įmanomas netolimoje ateityje. Dabar daugiau kalbama ne apie sezono pratęsimą, o finansinę padėtį, jeigu pirmenybės negalėtų tęstis“, – pridūrė B. Windhorstas.

Tam, kad klubai nepatirtų didžiulių finansinių nuostolių, NBA pasiūlė žaidėjams perpus susimažinti atlyginimus, tačiau, kaip skelbia „The Athletic“, žaidėjai yra linkę susimažinti darbo užmokestį tik 25 procentais.

JAV, naujausiais duomenimis, jau yra nustatyti 277 tūkst. koronaviruso užsikrėtimo atvejų.