Sportas

2020.04.03 21:34

Čikagos „Bulls“ klubo akiratyje – sėkmingai Denveryje dirbantis Karnišovas

LRT.lt2020.04.03 21:34

Denverio „Nuggets“ klube generaliniu vadybininku dirbantis lietuvis Artūras Karnišovas atsidūrė kitos organizacijos – Čikagos „Bulls“ akiratyje, skelbia ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski.

„Bulls“ klubas ieško administracijos vadovo, kuriam būtų patikėta visiška laisvė priimant su krepšinio operacijomis susijusius sprendimus. Tarp kitų potencialių Čikagos klubo taikinių – Toronto „Raptors“ generalinis vadybininkas Bobby Websteris ir kiti, kurių pavardės neatskleidžiamos.

Čikagos klubo savininkai būsimo darbuotojo paieškas aptarė su krepšinio operacijų viceprezidentu Johnu Paxsonu ir generaliniu vadybininku Garu Formaru. J. Paxsonas klube toliau užims patariančio specialisto poziciją. Savininkai dar sės prie bendro stalo su G. Formaru dėl jo ateities organizacijoje.

Interviu procesas su potencialiais kandidatais prasidės jau kitą savaitę ir bus vykdomas nuotoliniu būdu.

„Nuggets“ klube nuo 2013 m. dirbantis A. Karnišovas 2017 m. buvo paaukštintas į generalinio vadybininko pareigas. Sėkmingas darbas poroje su krepšinio operacijų vadovu Timu Connelly`u leido „Nuggets“ ekipai tapti viena iš konkurencingiausių NBA Vakarų konferencijos komandų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.