Sportas

2020.04.03 17:47

„Premier“ lygos klubų kapitonai aptarė galimybę įsteigti bendrą labdaros fondą

LRT.lt2020.04.03 17:47

Anglijos futbolo „Premier“ lygos klubų kapitonai diskutavo apie galimybę skirti pinigų labdarai bei taip padėti labiausiai dėl koronaviruso pandemijos paveiktiems žmonėms, praneša BBC.

Vaizdo konferencijos metu buvo svarstomas ir atlyginimų susimažinimo klausimas. Apie tai, kad futbolininkai Anglijoje turėtų šiuo metu susiveržti diržus viešai teigė ir Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos sekretorius Mattas Hancockas.

„Crystal Palace“ komandos kapitonas Androsas Townsendas tvirtino, kad žaidėjai koronaviruso pandemijos fone yra tapę „lengvais taikiniais“.

Pokalbyje, kuriam vadovavo „Liverpool“ kapitonas Jordanas Hendersonas, žaidėjai keitėsi mintimis dėl bendro fondo įkūrimo. Fonde sukaupti pinigai veikiausiai būtų paskirti Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos sistemai NHS.

Kol kas nėra žinoma tiksli suma, kurią žada paskirti futbolininkai. Nežinoma, ar tiesiog kiekvienas klubas skirs vienodas sumas fondui.

Koronaviruso pandemijos metu dalis futbolo klubų buvo kaltinami dėl atlyginimų sumažinimo organizacijų darbuotojams, bet ne žaidėjams.

M. Hancockas kvietė futbolininkus „atlikti savo pareigą“. Tokią politiko poziciją palaikė ir kiti vyriausybės nariai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.