Sportas

2020.04.03 15:08

Motiejūnas apie nutrauktą LKL sezoną: galima sakyti, kad priimtas teisingas sprendimas

LRT.lt2020.04.03 15:08

Po trumpos pertraukos Kauno „Žalgiris“ pristato dar vieną #ŽalgirisOnAir tinklalaidės epizodą. Penkioliktojo epizodo svečiu tapo „Žalgirio“ organizacijos direktorius Paulius Motiejūnas.

Komandos vadovas pokalbyje su laidos vedėju Kipru Serpausku aptarė esminius šių dienų klausimus bei gyvenimą karantino sąlygomis.

„Prisigalvoju visokios veiklos. Lentynose turiu daug neperskaitytų knygų, todėl džiugu, kad neperskaitytų knygų pusė mažėja, o perskaitytų didėja. Taip pat pats gaminuosi valgyti, didelė šventė yra kartą per savaitę su dideliu sąrašu nueiti į parduotuvę. Tie patys vaizdo skambučiai su draugais, o savaitgaliais vis tiek važiuoju į gamtą, pasivaikščioti, pravėdinti galvą“, – apie savo veiklas karantino metu pasakojo „Žalgirio“ direktorius.

Dvejus metus iš eilės geriausiu Eurolygos klubų vadovu pripažintas P.Motiejūnas dar kartą įvertino ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sprendimą nutraukti sezoną.

„Tas sprendimas įvedė aiškumo. Per posėdį mes galvojome, kad toks sprendimas yra kiek skubotas ir apie tai kalbėjome. Tiesa, kaip ir sakėme anksčiau, mūsų situacija kitokia, nes mūsų dar laukia Eurolyga, o kitoms Lietuvos komandoms tarptautiniai turnyrai buvo pasibaigę. Dabar, kai daug lygų taip pat atšaukė savo čempionatus, galima sakyti, kad LKL priėmė teisingą sprendimą“, – kovo mėnesį priimtą sprendimą pakomentavo P.Motiejūnas.

Pusės valandos pokalbyje taip pat galima išgirsti apie Eurolygos klubų ir žaidėjų asociacijos pozicijas, dabar vykstančius darbus ir ateities planus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.