Sportas

2020.04.02 09:59

Tarsi prakeikimas – UFC titanų kova atšaukta jau penktąjį kartą

LRT.lt2020.04.02 09:59

MMA sirgaliai ilgai lauktos kovos tarp Chabino Nurmagomedovo ir Tony Fergusono turės palaukti dar ilgiau – pranešta, kad kova oficialiai atšaukta.

Kaip informuoja BBC, du pajėgūs sportininkai turėjo susikauti balandžio 19-ąją dieną UFC 249 turnyre Niujorke, tačiau tokios galimybės nebeliko, kai dėl koronaviruso arenoje buvo atšaukti visi renginiai neribotam laikui.

Ch. Nurmagomedovas šiuo metu leidžia laiką savo gimtojoje Rusijoje.

„Patikėkite, dėl kovos atšaukimo aš tikrai esu labiau nusivylęs nei jūs“, – į sirgalius kreipėsi per savo karjerą dar nė vieno pralaimėjimo nepatyręs kovotojas.

31-erių sportininkas net buvo pasiruošęs kautis Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir be žiūrovų, tačiau tokiam sprendimui pritarta nebuvo, o amerikietis T. Fergusonas šiuo metu yra JAV.

Įdomu tai, kad dvikovos tarp šių sportininkų anksčiau buvo suplanuotos jau keturis kartus, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių jos vis neįvykdavo.

2015-aisiais dėl šonkaulių traumos atsitraukti turėjo Ch. Nurmagomedovas, po metų dėl plaučių bėdų kautis jau negalėjo amerikietis, o 2017-aisiais, jau ruošdamasis kovai, T. Fergusonas susidūrė su inkstų problemomis.

2018-ųjų balandį sportininkai turėjo kautis dėl čempionų diržo, tačiau, likus vos šešioms dienoms iki kovos, patyrė neįprastą traumą, kai viename iš žiniasklaidos renginių užkliuvo už laido ir nusitraukė kryžminius kelio raiščius.

Vienas žymiausių UFC komentatorių Joe Roganas šią kovą jau yra praminęs „prakeikta“.

Rusas per savo karjerą laimėjo visas 28 kovas, tuo tarpu T. Fergusonas per tiek pat kovų iškovojo 25 pergales.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.