Naujienų srautas

Sportas2020.04.01 20:16

„Mavericks“ klubo savininkas keičia plokštelę dėl NBA sezono atnaujinimo: neturiu minčių

LRT.lt 2020.04.01 20:16

Dalaso „Mavericks“ klubo savininkas Marcas Cubanas, neseniai tryškęs optimizmu dėl galimo sezono pratęsimo gegužės viduryje, keičia savo nuomonę į pesimistinę, praneša ESPN.

„Neturiu minčių, – diskutuodamas šia NBA pasaulyje opia tema ESPN laidos „Get Up“ metu tvirtino M. Cubanas. – Vienintelis dalykas, ką žinau – saugumas bus mūsų prioritetas. Nesiimsime jokios rizikos. Nerizikuosime žaidėjų, sirgalių, trenerių štabo ir visos organizacijos narių sveikata. Šiuo metu nieko negaliu pasakyti.“

Prieš beveik dvi savaites M. Cubanas, kalbėdamas su Dalaso televizijos kanalu WFAA, buvo nusiteikęs gerokai optimistiškiau ir tvirtino, kad „reikia tikėtis, kad galėsime pratęsti sezoną gegužės viduryje“.

Amerikos profesionalaus sporto lygos, NBA ypač, aktyviai stebėjo situacijoje Kinijoje, kur buvo ruošiamasi artimiausiu metu atnaujinti sustabdytą Kinijos krepšinio lygos čempionatą (CBA). Visgi dėl pasikartojusių koronaviruso atvejų, pirmenybių atnaujinimas buvo vėl nukeltas.

„Visi ekspertai kartoja, kad turi būti pasiektas saugumas, – aiškino M. Cubanas. – Aš net neturėjau tokių pokalbių, kurių metu būtų aptarta konkreti NBA sezono atnaujinimo data.“

CBA planuose – 20-ies komandų suskirstymas į dvi grupes po 10 ir šių dviejų grupių išsiuntimas į du skirtingus miestus, kur būtų žaidžiamos rungtynės mėnesio laikotarpyje. NBA taip pat neatmeta galimybės taikyti Kinijos modelį ir žaisti rungtynes uždarų durų sąlygomis.

„Man tokia idėja skambiai puikiai ir pasakysiu kodėl – Amerikai reikia sporto. Mums reikia už kažką sirgti. Mums reikia kažko, kas atneštų malonų jaudulį. Visi Šiaurės Teksase nori, kad „Mavericks“ vėl žaistų. Jie nori kartu palaikyti komandą. Jeigu net ir arenoje nebūtų sirgalių, jie būtų prie televizorių ekranų ir žiūrėdami rungtynės būtų laimingi. Mums to reikia. Kad ir ką galime sugalvoti, mums to reikia. Esu tik už tai“, – aiškino M. Cubanas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi