Sportas

2015.10.06 12:35

R. Meilutytė grįžo į baseiną – tobulės su nauja partnere

lrytas.lt 2015.10.06 12:35

Rūta Meilutytė turi naują treniruočių partnerę – ja tapo Olandijos plaukikė ir šalies rekordininkė Moniek Nijhuis. Mūsiškė jau beveik pasveiko po alkūnės lūžio ir operacijos bei grįžo į baseiną.

Lietuvė traumą buvo patyrusi, kai nukrito nuo dviračio šią vasarą. Ji jau dirba baseine tobulindama kojų darbą ir artimiausiu metu turėtų grįžti prie pilnaverčių treniruočių – kaip tik tuo metu į Angliją ketina atvykti ir olandė.

Abi sportininkes Plimute prižiūrės ilgametis Rūtos treneris Jonas Ruddas.

27-erių metų olandei priklauso šalies rekordai 50 ir 100 m plaukimo krūtine rungtyse. Ji pati paprašė treniruotis su Rūta ir taip pasirengti artėjančioms 2016-ųjų metų olimpinėms žaidynėms. M. Nijhuis yra Europos čempionatų prizininkė.

„Kai tik sulaukiau Moniek prašymo treniruotis kartu, pirmas dalykas, apie kurį pagalvojau, – reikia to paklausti Rūtos, ką ji apie tai mano.

Džiugu, kad ji apsidžiaugė galimybe turėti tokią treniruočių partnerę – tai bus naudinga joms abiem“, – sakė J. Ruddas.

„Visada puikiai sutariau su M. Nijhuis, ji puiki mano draugė. Esu sujaudinta to, kad ji bus šalia manęs kiekvieną dieną ir padės pasirengti Rio žaidynėms. Turėjimas tokio lygio sportininkės šalia savęs baseine turėtų padėti puikiai pasirengti titulo gynimui olimpiadoje. Tikiuosi, tai padės ir jai“, – gerų žodžių partnerei negailėjo lietuvė.

Tuo pačiu atsakė ir olandė.

„Turėti kasdienes treniruotes su geriausia visų laikų plaukike krūtine – kodėl turėčiau to nelaukti?“ – džiaugėsi ji.