Sportas

2020.04.01 07:24

Atviras „Tottenham“ klubo pirmininko laiškas: 550 darbuotojų turės susitaikyti su mažėjančiu atlyginimu

LRT.lt 2020.04.01 07:24

Londono „Tottenham“ komandos pirmininkas Danielis Levy oficialiame laiške paprašė klubo bendruomenės supratimo šiuo sunkiu laikotarpiu. Kaip pranešė anglas, dėl pandemijos bus mažinami atlyginimai visiems klubo darbuotojams.

Teigiama, kad 550 darbuotojų, neskaitant žaidėjų, turės 20 procentų susimažinti atlyginimus. Į šią kategoriją pateks ir pats D. Levy, praėjusiais metais iš klubo uždirbęs 7 milijonus svarų sterlingų.

D. Levy yra atsakingas už svarbiausias klubo operacijas – žaidėjų perėjimus ir finansus. Pats „Tottenham“ klubas priklauso milijardieriui iš Londono Joe Lewisui.

„Kiekvienas šios planetos gyventojas vienaip ar kitaip bus paveiktas šios krizės. Daugiau nei 786 tūkst. yra užsikrėtę koronavirusu, 38 tūkst. neteko gyvybių, dauguma sektorių jau užsidarė, todėl turime suvokti, kad futbolas negali veikti taip, kaip prieš tai.

Remiantis „Deloitte“ apklausa, esame aštuntas didžiausias klubas pasaulyje, tačiau visi šie istoriniai duomenys yra visiškai neaktualūs šios pandemijos akivaizdoje“, – klubo svetainėje cituojamas D. Levy.

Anksčiau šią savaitę kitas Anglijos klubas – „Newcastle United“ – dėl viruso laikinai atsisakė kone visų darbuotojų paslaugų.