Sportas

2020.03.31 17:25

Naujas NBA planas: visos likusios rungtynės – be žiūrovų ir vienoje vietoje

LRT.lt2020.03.31 17:25

JAV tik įsibėgėjant koronaviruso pandemijai NBA organizacija diskutuoja apie būdus, kaip situacijai pagerėjus būtų galima pratęsti šį sezoną ir jį užbaigti. Pasiūlytas naujas būdas – visas likusias rungtynes žaisti vienoje vietoje.

Anot „New York Post“ žurnalisto Marko Bermano, nemažai komandų vadovų rimtai svarsto galimybę sužaisti visas likusias rungtynes kurioje nors vienoje vietoje ir be žiūrovų.

NBA sezonas buvo sustabdytas komandoms sužaidus apie 60 mačų iš įprastai reguliariajame sezone žaidžiamų 82.

Greičiausiai sezonas nebūtų tęsiamas visas, komandos pasiektų kažkokią sutartą rungtynių ribą, realiausiai – 70 mačų. Tada vyktų 16 komandų atkrintamosios varžybos, tačiau jose serijos truktų ne iki keturių pergalių, o tik iki dviejų. Galimybė atkrintamosiose žaisti tik po vienerias rungtynes nėra svarstoma.

Žinoma, kol kas nėra atmetama galimybe ir visiškai nutraukti NBA sezoną, tačiau bent jau šiuo metu daugelis suinteresuotų pusių nori turėti čempioną.

Svarstoma ir apie galimą varžybų vietą. Tai galėtų būti itin daug viešbučių turintis Las Vegasas, kur vyksta Vasaros lygos mačai. Tarp kandidatų yra Orlandas, Atlantik Sitis, Havajai, Luisvilis, taip pat – galimybė rungtynes rengti dideliuose kruiziniuose laivuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.