Sportas

2020.03.31 15:10

Koronaviruso simptomus pajutęs ispanas: vienu metu negalėjau kvėpuoti

LRT.lt 2020.03.31 15:10

Koronavirusas buvo nustatytas jau ir ne vienam sportininkui, o su jo simptomais susidūręs ispanų vartininkas Pepe Reina teigė, jog vienu metu jis rimtai bijojo dėl savo gyvybės.

Šią žiemą prie „Aston Villa“ komandos nuomos pagrindais iš „Milan“ klubo prisijungęs patyręs vartininkas Pepe Reina tikina, jog buvo susidūręs su koronaviruso simptomais ir vienu metu jautėsi itin prastai.

„Kovą prieš virusą laimiu tik dabar. Sunkiausias momentas buvo tada, kai praktiškai negalėjau kvėpuoti. 25 minutes man nuolat trūko deguonies, tai neabejotinai buvo blogiausios akimirkos mano gyvenime“, – pripažino veteranas.

Jis taip pat pridėjo, jog šiuo metu yra izoliavęsis namuose su savo žmona ir penkiais vaikais, dėl to nesijaučia vienišas.

P. Reina pasakojo ir apie tai, kaip jautėsi pajutęs pirmus ligos simptomus.

„Iš pradžių jaučiau labai didelį nuovargį. Karštis, sausas kosulys ir galvos skausmas manęs niekaip nepaliko. Rimta baimė buvo mane apėmusi tada, kai jaučiau, kad man trūksta deguonies – kelios minutės panikos, kai jaučiau, kad mano gerklė tiesiog užsidarė“, – Italijos žiniasklaidai sakė žaidėjas.

Sausio mėnesį į Angliją grįžęs buvęs „Liverpool“ vartininkas teigė, jog jam šiuo metu nėra svarbu, ar sezonas bus užbaigtas – jis tikino, kad jam svarbu sveikata, o sportas turi pasislinkti į šoną.