Naujienų srautas

Sportas2020.03.30 17:08

Neįprastas „Red Bull“ atstovo požiūris – norėjo, kad komandos lenktynininkai persirgtų koronavirusu

LRT.lt 2020.03.30 17:08

„Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko norėjo suorganizuoti jauniesiems pilotams „koronaviruso stovyklą“, kurioje sportininkai būtų galėję užsikrėsti virusu ir vėliau nuo jo pasveikti, rašo f-1.lt.

Austras iki šiol laikosi tos minties, jog nuo viruso pasveikę lenktynininkai būtų stipresni ir geriau pasiruošę lenktynėms, kai jos vėl bus organizuojamos.

„Mes turime keturis F-1 pilotus ir aštuonis ar dešimt jaunų sportininkų, priklausiančių „Red Bull“ programai. Idėja buvo tokia: suorganizuoti stovyklą, kurioje būtų galima praleisti šį psichologiškai ir fiziškai sunkų laikotarpį. Tuo pačiu tai būtų buvęs idealus metas užsikrėsti. Tai jauni, stiprūs vaikinai. Taip jie būtų pasiruošę lenktynėms, kad ir kada jos prasidės“, – pareiškė H. Marko.

Paklaustas kodėl jo idėjai nebuvo pritarta, austras atsakė trumpai: „Pasakysiu taip: ji nebuvo teigiamai įvertinta.“

H. Marko mano, kad dabar yra puikus metas pilotams tinkamai pasiruošti fiziškai.

„Maxas Verstappenas dabar sudalyvauja daugelyje lenktynių. Daugiau nei jų būtų tikrame F-1 sezone. Kartais jis sudalyvauja keliose lenktynėse per dieną. Laisvu laiku jie visi atlieka fizinius pratimus. Dabar tam idealus metas. Taigi, jei šiemet bus surengtos 15 ar 18 lenktynių, bus labai, labai sunku. Sezono metu nebus galimybės pagerinti savo fizinės formos. Tad dabar puiki proga gerai tam pasiruošti“, – teigė jis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi