Sportas

2020.03.30 15:06

Messi atsakas – „Barcelona“ futbolininkai pirmieji rodė iniciatyvą susimažinti atlyginimus

LRT.lt2020.03.30 15:06

Vienas geriausių futbolininkų pasaulyje Lionelis Messi savo asmeninėje „Instagram“ paskyroje patvirtino, kad „Barcelona“ klubo žaidėjai patys sutiko 70 proc. susimažinti savo atlyginimus.

Oficialiame L. Messi išplatintame pranešime tvirtinama, kad žaidėjai ne tik susimažino savo atlyginimus, bet ir sieks, kad visi „Barcelona“ organizacijos darbuotojai gautų visą savo uždarbį koronaviruso pandemijos metu.

„Manęs nenustoja stebinti tai, kad klubo viduje atsirado žmonių, kurie mus bandė išvilkti į prožektorių šviesas ir spausti veiksmams, kuriuos ir taip ryžomės atlikti.

Nuo visų žaidėjų noriu pranešti, kad ne tik susimažinsime atlyginimus 70 proc., bet ir šios nepaprastosios padėties metu šalyje įnešime savo indėlį, kad visi organizacijos darbuotojai gautų pilną atlyginimą, kol situacija nepasikeis.

Mes apie tai neprabilome anksčiau viešai, nes ieškojome geriausių sprendimų ir norėjome padėti tiems, kuriuos labiausiai paveikė visa ši situacija“, – tvirtino L. Messi.

Pranešime juntamas aštresnis atsakas „Barcelona“ organizacijos prezidentui Josepui Maria Bartomeu, kuris neseniai viešai pareiškė, kad žaidėjai bus prašomi susimažinti atlyginimus, kol nebus atnaujintas futbolo sezonas.

L. Messi teigimu futbolininkams net nereikėjo papildomai priminti apie tai, kad reikės susiveržti uždarbio diržus.

„Suprantame, kad susidarius tokiai situacija mūsų atlyginimai bus sumažinti. Buvome pirmieji, kurie visada padėdavo klubui, kai mūsų paprašydavo. Nekart esame patys pirmieji inicijavę tokius veiksmus“, – teigė argentinietis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.