Sportas

2020.03.30 12:36

Koronaviruso kirtis tenisui: pirmą kartą per 75-erius metus nebus organizuojamas Vimbldono turnyras

LRT.lt2020.03.30 12:36

Nuo devyniolikto amžiaus pabaigos Anglijoje organizuojamas prestižinis Vimbldono teniso turnyras šiais metais dėl koronaviruso pandemijos neįvyks. BBC praneša, kad tokia informacija oficialiai bus patvirtinta turnyro organizatorių dar šią savaitę.

Nuo 1877 metų organizuojamos teniso varžyboms neįvyko tik didžiųjų karinių konfliktų metu: 1915–1918 m. dėl siautusio Pirmojo pasaulinio karo ir 1940–1945 m. – Antrojo pasaulinio karo.

Dar praėjusią savaitę buvo teigiama, kad birželio 29-ąją turėjęs prasidėti Vimbldono turnyras vyks be žiūrovų, o galimas renginio perkėlimas į kitą datą „neapsieitų be didelės rizikos“.

„Vimbldono turnyro organizatoriai pranešė, kad trečiadienį organizuos valdybos susitikimą, – tvirtino Vokietijos teniso federacijos (DTB) viceprezidetas Dirkas Hordoffas. – Esu ATP ir WTA turnyrų valdybos narys, žinau, kad sprendimai jau yra priimti ir trečiadienį bus priimtas sprendimas atšaukti šių metų Vimbldono turnyrą.“

„Visiškai neįmanoma įsivaizduoti, kad į tokį didžiulį ir tarptautinį teniso turnyrą suvažiuotų tūkstančiai žmonių po to, kai buvo įvesti tokie griežti kelionių apribojimai“, – pridūrė vokietis.

Dėl koronaviruso pandemijos jau buvo atšaukta daug įvairių teniso turnyrų, o pasauliniai geriausiųjų tenisininkų (ATP) ir tenisininkių (WTA) reitingai buvo „išaldyti“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.