Sportas

2020.03.30 07:38

„Celtics“ klubo gynėjas pasidalijo gera žinia – nebėra užsikrėtęs koranavirusu

LRT.lt2020.03.30 07:38

Bostono „Celtics“ komandos gynėjas Marcusas Smartas gali lengviau atsipūsti. Krepšininkui prieš dvi daugiau nei savaites buvo nustatytas koronavirusas, tačiau Masačusetso valstijos Sveikatos departamentui atlikus pakartotinį tyrimą viruso nebeaptikta.

Apie tai M. Smartas pranešė savo socialinio tinklapio „Twitter“ paskyroje.

„Jau dvi dienas nebesergu koronavirusu. Tai nustatė Masačusetso Sveikatos departamentas. Ačiū už jūsų visų mintis ir maldas. Lygiai taip galvoju ir meldžiuosi už visus kitus, kuriuos paveikė ši problema. Išlikite sveiki ir išlaikykite atstumą. Daug meilės!”, – rašė M. Smartas.

Dar kovo 11-ąją „Celtics“ komanda su M. Smartu ruošėsi žaisti NBA rungtynes be žiūrovų su Milvokio „Bucks“ klubu, tačiau prieš tai vykusioje dvikovoje Jutos „Jazz“ vidurio puolėjui Rudy Gobertui buvo nustatytas teigiamas koronavirusas testas. Visos rungtynės buvo iškart atšauktos, o sezonas – sustabdytas. Netrukus tyrimai buvo atlikti ir „Celtics“ krepšininkams, kurie su „Jazz“ grūmėsi savaite anksčiau. Tuo metu visai Bostono ekipai teko saviizoliuotis, o M. Smartas netrukus papts viešai pranešė, kad užsikrėtė koronavirusu.

Vyriausiasis „Celtics“ klubo treneris Bradas Stevensas dar praėjusią savaitę džiaugėsi savo auklėtinio drąsa apie viešai paskelbtą žinią dėl koronaviruso diagnozės, skelbia ESPN.

„Didžiuosi, kad jis ėmėsi iniciatyvos į savo rankas ir pranešė, kad yra užsikrėtęs virusu. Jis kalbėjo, kad jaučiasi gerai ir ragino žmones laikytis saugaus atstumo bendraujant bei saviizoliuotis. Tai tikrai neeilinis ir sunnkus metas mums visiems“, – tvirtino specialistas.

Šį sezoną M. Smartas NBA čempionate pelnydavo po 13,5 taško, atkovodavo po 3,8 kamuolio bei atlikdavo po 4,8 rezultatyvaus perdavimo.