Sportas

2020.03.29 18:02

„Inter“ gynėjas sukritikavo čempionato organizatorius: buvome pažeidžiami iki pat paskutinės sekundės

LRT.lt2020.03.29 18:02

Kol šalyje siautė koronavirusas, Italijos „Serie A“ organizatoriai iki pat paskutinės minutės delsė ir pirmenybių ilgą laiką nenutraukė, o toks elgesys buvo sukritikuotas Milano „Inter“ gynėjo Diego Godino.

Italijos pirmenybės buvo sustabdytos kovo 9-ąją, nors virusas šalies viduje jau buvo paplitęs plačiai.

Diena anksčiau čempionato rungtynes žaidė tas pats „Inter“, kuris lankėsi Turine ir tuščiame stadione susitiko su vietos „Juventus“. Negana to, jau po trijų dienų „Juventus“ gynėjui Daniele Rugani buvo diagnozuotas susirgimas koronavirusu.

Diego Godinas piktinosi tuo, kad čempionatas buvo tęsiamas tol, kol buvo prarasta situacijos kontrolė.

„Mes buvome pažeidžiami iki pat paskutinių minučių. Organizatoriai į savo pusę tarsi traukė virvę ir žiūrėjo, ar galime tęsti, kol situacija tapo nekontroliuojama.

Turėjome žaisti kelias papildomas savaites, treniravomės, o tada „Juventus“ žaidėjui buvo diagnozuotas virusas. Tada tiek mes, tiek jie buvome priversti karantinuotis.

Ir tik tada čempionatas buvo sustabdytas. Neabejoju, kad tame mūsų tarpusavio mače jau lakstė ir daugiau užsikrėtusių žaidėjų“, – kalbėdamas su ESPN teigė urugvajietis.

Šiuo metu Italijos čempionatas yra sustabdytas ir neaišku, ar bus pratęstas. Šalies krepšinio lyga jau yra nutraukta ir tęsiama nebebus.