Naujienų srautas

Sportas2020.03.28 18:02

Už olimpinių žaidynių nukėlimą susimokėti gali tekti atskiroms sportų federacijoms

LRT.lt 2020.03.28 18:02

Tokijo olimpinių žaidynių organizacinio komiteto vadovas Yoshiro Mori susisiekė su visų 33 sporto šakų federacijomis. Svarstoma, jog būtent joms gali tekti sumokėti kainą dėl renginio nukėlimo.

Teigiama, jog Y. Mori išreiškė nerimą dėl to, kas turės padengti papildomus kaštus, atsiradusius dėl žaidynių perkėlimo į kitą vasarą, nors jau dabartinė suma siekia 12 milijardų svarų.

Laiške, kuris buvo išsiųstas visoms federacijoms, Y. Mori teigė, jog visų šalių laukia „didelis iššūkis“, norint kitą vasarą surengti olimpines žaidynes, nes ne visos arenos tuo metu gali būti prieinamos.

Jau dabar suprantama, jog žaidynių suma stipriai išaugs, o organizacinio komiteto bendravimas su atskirų sportų federacijomis bus skirtas įspėti, jog jos, net ir dabar turinčios finansinių sunkumų, gali turėti prisidėti prie išaugusių kaštų finansavimo.

Laiške, kurį matė puslapis „Insidethegames.biz“ Y. Mori tikina, jog „kaštų padidėjimas šiuo atveju yra neišvengiamas. Nuspręsti, kaip tos išlaidos bus padalintos, bus didelis iššūkis“.

Japonija jau dabar išleido 12 milijonų svarų olimpinių žaidynių startui. Buvo pastatytas ir naujas olimpinis stadionas, taip pat sutvarkytas miestas ir jo apylinkės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi