Sportas

2020.03.26 20:45

Bokso čempionas Anthony Joshua po susitikimo su princu Charlesu priverstas laikytis saviizoliacijos

BNS2020.03.26 20:45

Bokso sunkiasvorių kategorijos pasaulio čempionas Anthony Joshua po susitikimo su koronavirusu užsikrėtusiu princu Charlesu pradėjo laikytis saviizoliacijos.

Charlesui, britų karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) vyriausiajam sūnui ir įpėdiniui, pasireiškia vidutinio sunkumo simptomai, jis laikosi saviizoliacijos Škotijoje, trečiadienį pranešė pareigūnai.

Kol kas neaišku, kada Charlesas pasigavo virusą, bet kovo 9-ąją jis drauge su karaliene, ministru pirmininku Borisu Johnsonu ir sporto bei pramogų pasaulio žvaigždėmis, įskaitant A. Joshua, dalyvavo Sandraugos dienos pamaldose Vestminsterio abatijoje.

A. Joshua atstovas laikraščiui „Daily Mail“ sakė: „Vyriausybei pateikus gaires AJ yra namuose, jis sveikas, jaučiasi gerai. Jis linki visiems paveiktiems asmenims greitai pasveikti ir labai dėkoja visiems svarbiems fronto linijos darbuotojams.“

A. Joshua birželio 20 dieną Londono stadione „Tottenham Hotspur“ turi ginti savo Tarptautinės bokso federacijos (IBF), Pasaulio bokso asociacijos (WBA) ir Pasaulio bokso organizacijos (WBO) titulus kovose su Kubratu Pulevu.

Tačiau dėl koronaviruso šis susirėmimas galėtų būti atidėtas bent iki kitų metų, kaip ir nekantriai laukiama kova su Pasaulio bokso tarybos (WBC) čempionu Tysonu Fury.

Antradienį socialiniame tinkle „Twitter“ A. Joshua padėkojo visiems, kas kovoja su koronavirusu: „Pasijauti mažas matydamas, kaip žmonės šiuo metu atiduoda viską, kad mes būtume saugūs. Mes matome jus, mes vertiname jus, dėkojame jums ir jaučiame jums pagarbą!“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.