Naujienų srautas

Sportas2020.03.25 21:20

Kovotojas McGregoras paaukojo 1 mln. eurų ligoninių apsaugos priemonėms

BNS 2020.03.25 21:20

Airių mišrių kovos menų superžvaigždė Conoras McGregoras paaukojo milijoną eurų, kad būtų nupirkta apsaugos priemonių koronavirusu užsikrėtusius pacientus gydančioms Airijos ligoninėms.

C. McGregoras šią žinią pasiuntė Airijos finansų ministrui Paschaliui Donohoe (Paskaliui Donohou) ir atskleidė žinutės turinį savo „Twitter“ paskyroje.

P. Donohoe anksčiau parašė C. McGregorui ir paprašė, kad jis paragintų savo 7,9 mln. tviterio sekėjų vengti tiesioginių tarpusavio kontaktų, siekiant pažaboti viruso plitimą.

„Šiandien nusipirksiu 1 mln. eurų vertės asmeninės apsaugos priemonių, kad jos būtų išdalytos visoms kovojančioms ligoninėms Lensterio regione. Mūsų iki šiol labiausiai [protrūkio] paveiktame regione“, – nurodė sportininkas.

„Šv. Jokūbo, [Gailestingosios] Motinos, Talagto, Bomonto, Šv. Vinsento [ligoninėms]. Nežinau, kur būtume be šių drąsių vyrų ir moterų. Tegul Dievas juos laimina ir apsaugo!“ – pridūrė jis.

C. McGregoras paragino Airijos vyriausybė didinti pastangas kovojant su koronaviruso epidemija ir įvesti griežtesnes karantino priemones.

„Jaučiu, kad judame teisinga kryptimi – tik man atrodo, kad ne dar nenuėjome viso kelio, – rašo jis. – Raginu [eiti] iki galo! „Viskas iš karto“ – terminas, kurį šiuo atveju privalome naudoti. Žingsnelis po žingsnelio kainuos mums gyvybių.“

„Matant, kas dedasi čia, Airijoje, ir visame pasaulyje, man drasko širdį. Meldžiuosi“, – pridūrė C. McGregoras. – Sekmės, ministre, ir ačiū už žinutę bei tarnybą mūsų valstybei.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi